Yorumunuzu Gönderin!


  Sizden Gelenler

  Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

  Aslı hanımla tanışmamız Anadolu hastanesinde görev yaptığı yıllara dayanıyor. Babam çocukluğundan beri epilepsi hastasının pençesinde. Geçirdigi epilepsi nöbeti sonrasında bizi hatırlamamasi ve ayağa kalkamamasi şikayetiyle doktorumuza başvurduk. Yapilan tetkikler babamda demans başlangıcı olduğu ortaya çıktı. Asli hanim ozel hastanenin yani sıra devlet hastanesindeki arkadaşlarıyla da görüşerek (yapilacak testler, filmler vb) tedavi surecimizi hizlandirdirdi. Tekerlekli sandalyeyle getirdiğimiz hastamız yürüyerek ve sohbet ederek hastaneden ayrıldı. Mesainin dışında da doktorumuz hastanın durumunu telefonla takip etti. Asli hanimin güler yüzle ve etik değerler doğrultusunda yürüttüğü tedavi gözle görülür şekilde başarıya ulaştı. Babamın üzerindeki endişelerimiz yerini huzura ve ümide bıraktı. Doktor hanıma sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor herkese Aslı hanımın hekimliğini tavsiye ediyorum.

  v...

  Tedavinin cevap vermesi için hastaların doktoru sevmeleri ve ona inanmalarının çok önemli olduğuna inanıyorum ve Aslı Hanım da işte tam böyle bir doktor.Babam Parkinson plus hastası 2015 yılından beri Aslı hanım takip ediyor. Uyguladığı tedavi ve güler yüzü, içten ilgilenişiyle Aslı hanım babamın doktor kızı. Bunun yanında hasta yakınlarıyla olan ilgisi ve bizlere süreci güzel anlatıp rahatlatması da tedaviyi bir adım öne çıkarıyor. Artık aile doktorumuzu bulduğumuza inanıyorum.

  d....

  6 senedir babamın Parkinson hastalığı nedeni ile tanıştığımız ve güleryüzü , zaman ve mekan ayırt etmeden sonsuz ilgisi ve sıcaklığı , tecrübesi vehastanın her durumunu yakinen takip etmesi ile takdir ve teşekkürü fazlası ile hak eden ve insanların doktorlara olan inancını tekrar tekrar sağlamlaştıran Dr. ASLI hanım iyi ki varsınız. İyi ki bizim doktorumuzsunuz.. Sizi çok seviyoruz.

  m....

  Alzheimer hastası Annem ve ben çok sevdik.canayakin,bizi anlayacağimiz şekilde aydınlattı, gereksiz testler yaptırmayip bizi dinleyip anladı.

  a...

  Güler yüzlü naif dört dörtlük bir hekim. Aklımıza takılan bütün soruları tek tek cevaplandırıyor. Bir çok hastalığı olan annem için sadece kendi dalıyla ilgili kısımlarıyla değil bir bütün halinde ele alıp bize diğer rahatsızlıkları için dr tavsiyesinde bulunması çok ince bir davranış.Çok çok ilgili ve samimi.Bu işi para için değil gerçekten severek yaptığını fark ediyorsunuz.Allah sizi yetiştiren anne babadan razı olsun ve ilginiz için teşekkürler.

  e...

  Annemin 2yıl önce beyninde kan pıhtısı oluşmuştu. Aslı hanımın tedavi ve güler yüzü sayesinde annem çok iyi durumda ve tedavisine devam ediyor.İyi ki varsınız Aslı Hanım Rabbim siz ve sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin❤️

  k...

  2015 yılından 2017 yılına kadar annemin nöroloji doktoruydu.Bilgi,birikim ve tecrübe ile muhteşem bir hekim.Vefatından 15 gün öncesinde 112 nin ve devlet hastanesinin bulamadığı yoğun bakım ünitesi işini bir telefonla hallederek bize yardımcı oldu.TEŞEKKÜRLER Aslı Bahar TURAN…

  f...

  Babam 20 senedir parkinson hastası.istanbul ve bursada birçok hekime gitmiştik.son olarak aslı hanıma gittik.aslı hanımın tedavisi babama çok iyi geldi.ilaç tedavisinin yanında psikolojik destek çok önemliydi babam için.dr hanımın naifliği,tatlı dili güler yüzü çok iyi geldi babama.inanın sadece ilaç desteği yetmiyor.hala devam ediyor kontrollerimiz.çook teşekkür ediyoruz size.iyiki varsınız iyiki tanımışız sizi.kkür ediyoruz.

  e...

  2014 yılından beri beyin damarında tıkanıklık olan annemin hem de damar tıkanıklığı bulunan ayrıca demansı olan babamın doktoru olan Aslı hanımın ilgisinden,onlarla ve bizimle kurdugu iletişimden çok memnunuz.Gerek hastalıkları hakkında gerek beraberinde gelişen diğer hastalıkları hakkında bizimle hep iletişim halinde olması ve yaptığı yönlendirmelerle kendimizi hep güvende hissediyoruz.Doktorumuza çok teşekkür ediyoruz.

  e...

  Özellikle yaşlı hastaları ile olan içten diyoloğu en az ilaç tedavileri kadar başarılı bir doktor.İhtiyacımız olduğunda yanıbaşımızda olduğunu ve dilediğimiz anda ulaşabileceğimizi bilmek çok güven verici.Seksen yaşındaki kayınvalidemin,nöroloji ile ilgili çok ciddi boyuttaki sorunlarını çözmekte bize yardımcı olan doktorumuza çok teşekkür ediyoruz.

  b...

  Merhaba,
  Daha önce bir çok özel doktor ve hastane’ye gitmemize rağmen bu kadar güler yüz , hizmet ve sağlıklı bilgiler alamamıştık
  Dr Aslı hanıma ve ekibine sonsuz teşekkür ederim sağlığımız artık emin eller de olması bizleri çok mutlu etti tavsiye ederim 🙂

  a...

  Yaklaşık 10 yıl önce tanıdım kimseyi yadırgamıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen bu doktor insan falan değil dünyaya Allah tarafından gönderilmiş iyilik meleği iyki sizi tanıdım iyki varsınız mükrmmem insan saygı ve sevgilerimle selamlar güzel insan

  m....

  Öncelikle muhteşem bir insan, alanında çok iyi bir doktor. Nazik, çok ilgili, sevimli biri, tüm sorularınızı kibarca dinliyor ve cevaplıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yardımların için çok teşekkürler.

  c....

  Annem felç geçirmişti. Hafıza kaybı ve yürüme güçlüğü için Bahar Hanım a başvurduk. Öncesinde çok yorumlu bir prof a gitmiş ve elimiz boş dönmüştük deyim yerindeyse suratımıza bile bakmamıştı. Onun tedirginliği ile Bahar Hanım a geldik. Bizi çoook güler yüzlü, içten samimi karşıladıki… Bir de alanı dışındaki konularda bizleri yönlendirmesi her telefonuma içtenlikle cevap vermesi… Harika bir doktor.Onun güleryüzü tek tek anlatımıyla bile kendinizi iyi hissediyorsunuz. Allah sizden razı olsun Bahar Hanım.

  fa...a

  2 sene önce baş ağrısı sebebiyle tanıştığım ve tedavisi nden çok iyi sonuçlar aldığım, şimdi de boyun fıtığı m için tekrar gittiğim hekimliğinin yanı sıra güler yüzlü ve ilgili bir dr.çok teşekkürler.

  le...y

  Baş ağrısı sebebiyle kendisine muayene oldum çok ilgili ve sevecen yaklaştı baş ağrımın migren olduğu anlaşıldı ilaç tedavisine başladık kendimi çok daha iyi hissediyorum yaşam kalitem arttı kendisine yakınlığı ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum iyiki varsın

  ay...y

  Annemde demans ve alzheimer başlangıcı var. Yaklaşık 5 yıldır hastasıyız. Aslı Hanım’ın ilgisi, aileden biri gibi davranması ve hastasını çok iyi takip etmesi öne çıkan özellikleri. Tedavimiz devam ediyor rutin olarak ve ilaç tedavisi alıyoruz. Biz gitmesek dahi mutlaka arayarak kontrolünü yapıyor. Annemin stresi ve unutkanlığı azaldı bu süreçte. Artık hayatla daha barışık.

  d.....

  Gözüm kaydı ve göremedim; her şey böyle başladı. Doğrudan Aslı Hanım’a gittim ve tanıdığıma çok memnun oldum. Çok sevecen ve iyi bir doktor. Tetkiklerim ve tahlillerim yapıldı ve MS teşhisi kondu. Kendisi ile uzun bir sürecimiz oldu. Her şeyimle ilgilendi ve beni çok yönlendirdi. Psikolojik destek de verdi ve yanımda oldu. Verdiği moral ile çok iyiyim. Kontrollerim düzenli olarak devam ediyor. Sağ gözüm 4.5 ay görmemişti ve kortizon tedavisi aldım. Çok şükür şu an çok iyiyim. İlaç tedavisinin yanı sıra beslenme düzenimde ve takviye doğal gıdalara da başladım. Kendisini çok seviyorum, iyi ki var.

  g.....

  Anneciğim doktorumuzun verdiği ilaçlarla gayet iyi. Doktor Hanım’ın tavsiyesi ve verdiği ilaçlarla çok mutluyuz. Alzheimer teşhisi kondu anneme, babam da aynı rahatsızlığa sahipti ve Aslı Hanım’dan tedavi görüyordu. Babam ölünce annem çok yıprandı ve annem de çok kötü oldu.Bunun üzerine annem de Aslı Hanım’a tedavi oldu. Annem kullandığı ilaçlarla çok daha iyi, annemin yanındayım ve ona ben bakıyorum. Aslı Hanım hastasına güven duygusunu hissettiriyor. Ses tonu ile hastasına hitap ediyor ve çok motive ediyor. Oldukça modern ve şefkatli. Sadece ilaç tedavisi olarak değil manevi olarak da destek oluyor. İnsanı anlayabilen doktorların daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Doktor Hanım’dan çok memnunuz ve çok mutluyum.

  ı.....

  Hemipleji rahatsızlığım vardı. Aslı Hanım ile de bu şekilde tanıştık. Yaklaşık 8 aydır düzenli kontrollerim için gidiyorum. Daha öncesinde ise 10 yıllık bir hasta takibi geçmişim var. İlaçlarımı düzenli olarak kullanıyorum. Aslı Hanım fizik tedavi ve egzersizlerimi ihmal etmemem gerektiğini söyledi. Son iki kontrolümde çok iyi olduğumu söyledi. Kendisi samimi, içten dürüst ve güvenilir bir hekim. Bir hastası olarak verdiği güveni hissettim. İhtiyaç duymam halinde yine kendisini tercih ederim. Aslı Hocam çok iyi ve içten bir hocamız. Aslı Hocam çok bilgili ve faydalı olacağını hastasına hissettiren bir hekim. Kendisine çok teşekkür ediyorum; ilgisi ve alakası için özellikle teşekkür ediyorum.

  h.....

  Kayınvalidem yüksek tansiyon nedeni ile felç geçirdi. Hastanede Aslı Hanım ile tanıştık. Hastanede yattı bir süre; ilaç tedavisi aldı. Kayınvalidem iyileşti ama kontrol ve takibimiz devam ediyor. Aslı Hanım çok cana yakın, içten ve güleryüzlü bir hekim. Bir yakınımız gibi her şeyi anlatabiliyoruz. Hastasına ve hasta yakınına karşı da çok ilgili. Tabii ki tavsiye ediyorum. Kendisini çok seviyoruz ve başarılar diliyoruz.

  h.....

  Annem 90 yaşında, abimi kaybettikten sonra zor bir süreç geçirdi. Demans mı yoksa alzheimer mı bunu bilmiyorduk Ve bu anlamda Bahar Hanım’a ulaştık. Bahar Hanım demans teşhisi koydu ve ilaç tedavisi başladık. Yaklaşık 2 yıldır hastasıyız. Alan dışı birimlerle de koordineli olarak çalışıyor. Annem çok daha iyi artık. Bahar Hanım hastası ile ilgili, naif ve güleryüzlü bir hekim. Ona çok güveniyoruz, teşhis koymada son derece dikkatli. Urla’dan Bursa’ya Bahar Hanım için geliyoruz.

  d.....

  Kolumda ufak bir uyuşma oldu, yaşıma da bağlı olarak kontrole gitmek istedim. Soruları ve dinlemesi ile çok ilgi gösterdi. Uyuşma ile ilgili ilaç tedavisi aldım ve çok iyi geldi. Aslı Hanım samimi, içten ve bilgilendirici bir tarza sahip. Kontrollerim düzenli olarak yapıldı. Tüm süreçten çok memnun kaldım.

  f.....

  Epilepsi hastasıyım ve 4 yıldır da Aslı Hanım’ın hastasıyım. Harika bir doktor ve kendisinden çok memnunum. İhtiyaç duyduğum her an ulaşabiliyorum. Aynı zamanda sinir hastasıyım ve bu konuda da gelişmeleri takip ediyor. İlaç tedavisi alıyorum ve kontrollerim düzenli olarak yapılıyor. Hatta kontroller arasında telefonla ulaşarak hakkımda, gelişmelerle ilgili bilgi veriyorum. Hem insan ve hem de hekim olarak çok beğeniyorum. Hastasına karşı çok hassas, duyarlı ve samimi bir hekim. Hastasıyla empati yapabiliyor ve onu anlıyor. İşini severek ve isteyerek yapıyor. Genç bir doktor olması beni motive ediyor.

  b.....

  Benim bazı psikolojik sorunlarım vardı ve bu nedenle gittim kendisine. Kulağımda çınlama ve boynumda tutukluk vardı. Bu nedenle yardım almak istedim. Daha sonra yüzümde uyuşma ve şişme oldu. Tahlillerim yapıldı. Boyun fıtığım için fizik tedaviye, kulak çınlamam için KBB’ye ve yüzdeki uyuşmam için Psikiyatri’ye yönlendirdi. Tüm bu süreçlerimin kontrolünü yaptı. Aslı Hanım güleryüzlü, sorularımı cevaplayan ve detaylı anlatan bir hekim. İhtiyaç duyduğumda kendisine ulaşabiliyorum ve çok ilgili. Çok memnunum hekimimden.

  m.....

  Bugün tanıştığım dünya Tatlısı bir doktor. İlgi, alaka, dinleme ve açıklama yapma konusunda kesinlikle 10 numara, 5 yıldız bir hekim. 8 yıllık MS hastasıyım, Prof. Dr. Sabahattin SAİP’ten sonra ilk sıraya yazacağım hekim. Kesinlikle tavsiye ediyorum…

  s.....